فروشگاه اینترنتی پر از محصولات و اخبار متنوع

با کالا بی کالا همراه باشید تا از جدید ترین اخبار و محصولات ما اگاه شوید

آرشیو مطالب

دوچرخه‌های Veloretti و همکاری‌های بسیاری از لباس‌های بارانی سرشماری می‌کنند

لات هلندی Scotch & Soda دارای گردان Veloretti مستقر در آمستردام است که شش دوچرخه را چاپ می‌کند و مجموعه لباس‌های بارانی «Amsterdam Proof» این برند را خم می‌کند.
مطابق با عملکرد مورد نیاز "به عناصر" آمستردام است، و لباس بارانی پوستی AW22 شامل یک تکه تک جنسی برای بزرگسالان و کودکان، یک شلوار بزرگ، پانچو، کلاه قایق، گرمکن حلقه و هودی است.
لباس‌های بارانی رنگ خاکی، سبز، خاکستری رومی و مایل به سفید را پیش‌بینی می‌کنند که بازتاب رنگ‌های تریل دوچرخه است.
#گالری-1 { حاشیه: خودکار; } #gallery-1 .
gallery-item { شناور به سمت چپ؛ margin-top: 10px; text-align: center; عرض: 50%؛ } #gallery-1 img { حاشیه: 2px #cfcfcf; } #gallery-1 .
gallery-caption { حاشیه-چپ: 0; } /* gallery_shortcode() wp-includes/media.
php */
Veloretti که طراحی‌های زیبایی‌شناسی آن را می‌شناسد، دوچرخه‌های پیشرفته‌ای به نام‌های «Ace» و «Ivy» ایجاد کرده است که 120 کیلومتر مسافت را طی می‌کنند.
دوچرخه‌های محله‌های فقیر نشین نیز وجود دارد، «Caféracer» - مدل‌های قبلی هلندی، و «Caféchaser» - به این شکل «یک قطعه».
به‌علاوه یک مدل دوچرخه منطقه‌ای نیز وجود دارد.
دوچرخه‌های زاغه‌نشین و ولورتی که آمستردام و اروپا طراحی شده‌اند، در 26 کشور اروپایی دوچرخه‌سواری می‌کنند، اما اکنون دوچرخه‌ها در هلند، آلمان و بلژیک خارج از وظیفه هستند.
دوچرخه‌ها «مدیر رفت‌وآمد دائمی در شهر را طراحی کرده‌اند»، قاب‌های کاملاً آلومینیومی را به هم متصل کرده‌اند، روکش پودری پوشانده شده‌اند، و نشان‌های دوتایی & و Veloretti را نشان می‌دهند.
هولوکاست تانک «Amsterdam Proof» در وب‌سایت کشتی و سودا وجود دارد و فروشگاه‌هایی در سرتاسر جهان اداره می‌شود، آب‌وهوای قطب شمال تغییر می‌کند.
انبوه دوچرخه‌های و ولورتی تا 15 نوامبر در وب‌سایت Veloretti وجود دارد و فروشگاه پرچمدار Veloretti در آمستردام خریداری شده باقی می‌ماند.